200 балів на НМТ з англійської мови: вітаємо Микиту Панченка!
200 балів — це не лише результат тесту. Це доказ того, що наполегливість, допитливість і віра у власні сили відкривають двері до великих можливостей.
Наш випускник Микита Панченко отримав 200 балів на Національному мультипредметному тесті з англійської мови.
Щиро вітаємо Микиту з цим досягненням і пишаємося його цілеспрямованістю, наполегливістю та високим рівнем підготовки.
Упродовж навчання в ліцеї з 7-го класу Микита проявляв себе не лише як успішний учень, а й як активний громадянин і творець ліцейського простору. Він неодноразово брав участь в олімпіадах і конкурсах, долучався до міжнародних освітніх проєктів, цікавився питаннями політики та дипломатії, демонстрував лідерські якості та широкий світогляд.
Вагомою була і його участь у проєкті з громадянської та парламентської просвіти М18, де Микита представляв Київський ліцей бізнесу на всеукраїнському рівні.
Сьогодні він завершує важливий етап свого життя як випускник ліцею та впевнено крокує назустріч новим можливостям. Ми переконані, що попереду на Микиту чекає ще багато перемог, амбітних проєктів і важливих досягнень.
Бажаємо натхнення, сміливості у прийнятті рішень, успішного вступу до бажаного університету та реалізації всіх задумів.
